K. Skalbes pasakā “Kaķīša dzirnaviņas” baltais runcis – melderis saka : Kāpēc vairot sāpes? Lai vairojas labāk prieks!

Ar šādu devīzi 1.jūnijā mēs pulcējāmies Lizumā, lai kopā ar citu pirmsskolas grupu audzēkņiem svinētu Bērnu svētkus!

Paldies organizatoriem par jauko uzņemšanu!

Mēs bērnudārzam sveikas sakām,
Tās durvis tūlīt vērsies ciet,
Pa pasaku un rūķu takām,
Aiz kurām varējām mēs iet.

Lai radošs, piedzīvojumiem bagāts, Pīlādzīt, Tavs ceļš uz skolu!

Izvērtējot mācību darba rezultātus, dalību ārpusstundu darbā, sacensībās, konkursos u.c., skolēniem bija iespēja 30.maijā doties pelnītā mācību gada noslēguma ekskursijā uz Cēsīm. Katrs varēja izmēģināt spēkus, žonglējot piedzīvojumu parka “Supervāvere”labirintos, izbaudīt ražotnes “Mežezers” gardos un atspirdzinošos dzērienus, kā arī apskatīt Cēsu pilsdrupas un pabūt  Viduslaiku pils cietuma kamerā.

Tādi nu mēs bijām: no kreisās: Hauka R., Dikele B.K., Dubrovska S., Semjonova V., Zeļča A., Šķirpāne E., Rūse R., Nurutdinovs E., Lemešs A., Zvejniece S., Kuciks J., Krēsliņa A., Savruckis N., Ābeltiņa -Tumple V., Kalniņa A.A., Berģis R.

Informāciju ievietoja I. Dzene, direktore

Visu gadu esam bijuši centīgi –  mācījušies konstruēt, siet, vīt, līmēt, veidot, griezt utt., tāpēc godam esam nopelnījuši ekskursiju. Izvēlētais maršruts ved mūs uz “Madonas karameli” un Vestienas “Pakalniešiem”.
“Madonas karamelē” mums bija iespēja uzzināt, kā top konfektes un pašiem likt lietā savas prasmes tīt un veidot karameli.
“Pakalnieši” piedāvāja dabas taku ar daudz interesantiem vērojumiem (dzīvnieku pēdas, koku veidojumi, sūnas, ķērpji, briežu ragi, meža zvēru ādas…). Ekskursijas beigās, protams, pikniks ar karstām desiņām un citiem našķiem.
Sakām lielu Paldies par iespēju piedalīties šajā braucienā!

Skolotāja Iveta

augusts 2018