Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

galg

Gulbenes Mākslas skolas Galgauskas 6. mākslas klases audzēkņi ( Lauris Sarkans, Renārs Berģis, Dārta Rūse, Jānis Kuciks, Ronda Hauka) 1. februārī  dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā apmeklēja izstādi “Sinerģija. Laikmetīgās tendences metālmākslā un dizainā”. Ekspozīcija tika veidota ar mērķi vērst uzmanību metālmākslai kā mākslas nozarei. Izstāde iezīmēja šī brīža aktualitātes, mākslinieku darbības virzienus un radošos meklējumus gan eksperimentālās, gan klasiskās formveidēs rotu mākslā, objektos un dizaina priekšmetos. Audzēkņiem bija iespēja paraudzīties uz mākslu no cita skatu punkta: savādāk- savdabīgāk- domājot “ārpus rāmjiem”.

informāciju sagatavoja Iveta Dzene

Vai jūs zināt, ka telefona numuram 112 ir dzimšanas diena? Izrādās, ka ir. Tā ir 11.02.,  tādēļ arī šāds numurs. Šādu informāciju guva Galgauskas pamatskolas skolēni, kad 5.02. skolā viesojās VUGD pārstāvji. Saistošā prezentācijā visiem skolēniem bija iespēja iepazīties ar 112 vēsturi, uzzināt, ka Latvijā ir 5 reģionālie zvanu centri, kur tiek saņemti un reģistrēti zvani, kā arī to, kad vajag un  kad nevajag zvanīt uz 112.

Paldies ciemiņiem par  saprotamo un saistošo stāstījumu un prezentāciju! Lai droša ikdiena katram no mums!

skolotāja Mārīte

22.janvārī zemi klāja balts sniedziņš un bija jauka ziemas diena. Vides pulciņa dalībnieki aicināja 1.-5. klases skolēnus pārbaudīt savas zināšanas par dabu, kā arī aktīvi atpūsties. Dārta bija pārsteigta, ka daudzi skolēni nezina, no cik grādiem sāk veidoties sniegs. Vladislavs bija priecīgs, ka bērni zina, kuri dzīvnieki velk ragavas. Pašiem skolēniem, gan nemaz tik viegli neveicās ar ragaviņu vilkšanu. Ingars secināja, ka tikai retais skolēns ziemā ir izgatavojis putnu barotavu un zina, kas to apmeklē. Beāte saka, ka bērni uz ledus ir daudz aktīvāki, nekā zivis zem ledus. Rendijs pārbaudīja skaitīšanas prasmes un vērīgumu.

    Pēc pasākuma skolēni atzina, ka ir jautri saulainu pēcpusdienu pavadīt kuplā pulciņā, iegūstot jaunas zināšanas un baudot ziemas priekus.

 

                                                                                                                                                                                          Skolotāja Sanita

18. janvāra pēcpusdienā skolā norisinājās 4.klases Iesvētību pasākums, kura laikā 9.klase un pārējie pārbaudīja viņu gatavību lielajai dzīvei. Paši iesvētāmie atzina, ka vislabāk patika uzdevums, kura ietvaros jāsapoš klases audzinātāja un klasesbiedrene Sanija. Abas tika pie jauna ietērpa un meikapa, kas uzjautrināja ikvienu. Pasākuma noslēgumā 4. klases skolēni bija gandrīz neatpazīstami, jo devītie pacentās izdaiļot ikviena seju  ar guaša krāsu. Kopumā pasākums izdevās jautrs un pozitīvs, izraisot smieklus ikvienā dalībniekā un skatītājā.

                                                                                                                                   Skolotāja Kristīne

Karjeras kāpnes
Kalendārs
februāris 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Jan    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728  
Rakstu arhīvs