Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

Monthly Archives:

Ai zaķīti, garausīti
Kā es tevi sen gaidīju
Ar raibām oliņām,
Ar kadiķu ziediņiem.

Šogad “Pīlādzītī” ciemojās varen lielīgs un sportisks Lieldienu zaķis. Teica, ka esot visā Gulbenes novadā labākais augstlēcējs, dižākais tāllēcējs, viltīgākais cilpu metējs un raibāko olu krāsotājs. Kopā ar bērniem zaķis spēlēja spēles, piedalījās stafetēs un jokojās. Atvadoties katram bērnam zaķis uzdāvināja šokolādes oliņu.
Priecīgas Lieldienas!

audzinātāja Iveta

27.martā, viesojoties Jaunlaicenes muiźas muzejā, izzinājãm un izmēğinājām Lieldienu tradīcijas, izspēlējãm ar Lieldienām saistītus ticējumus un krāsojām raibas olas ! Esam Lieldienām gatavi !
3.klase un audzinātāja Valentīna

6.martā Galgauskas pagasta bibliotēkā norisinājās  lasīšanas veicināšanas programmas ”Bērnu/Jauniešu/Vecāku žūrijas 2017” noslēguma pasākums. 1.-2.klašu  grupā otro gadu programmā piedalījās Enija Salmane, pirmo reizi spēkus izmēģināja Eila Šķendere un Dāniels Šķenders. 3.-4.klašu grupā ceturto gadu programmā startēja Kristiāns Šķenders, 5.-7.klašu grupā jāuzteic Rendijs Indars Dikmanis ( piedalās septīto gadu) un Kristiāns Ābeltiņš Tumplis ( piedalās sesto gadu). 8-9.klašu grupā sešus gadus programmā piedalījies  Ingars Ābeltiņš Tumplis un Edmons Sudars. Vecāku žūrijā piekto gadu pēc kārtas grāmatas vērtēja Inga Skudra. Eksperti saņēma balvas, pateicības rakstus un cienājās ar kūku. Interesanti bija skolēnu sagatavoties priekšnesumi no izlasītajām grāmatām.  Paldies visiem  par piedalīšanos un grāmatu lasīšanu!

materiālu sagatavoja skolas bibliotekāre Valentīna Sārna

Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
marts 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Feb   Apr »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
Rakstu arhīvs