Monthly Archives:

Rudens brīvdienās- 25.oktobrī, skolā norisinājās logopēdiskās nometnes “Skani skaidri, valodiņa” nodarbības. Interesentiem bija iespēja piedalīties eiritmijas (kustību māksla, kas valodas skaņas un mūziku padara redzamu), valodas attīstības un rotaļnodarbībās. Bērni bija ļoti sajūsmināti par klauna ierašanos un darbošanos kopā ar viņiem. Saistošas bija arī  rotaļas un ritmikas nodarbības. Milzīgs paldies idejas iniciatorei,  uzturētājai  un nodrošinātājai logopēdei Daigai Kalinkai. Bērni, veidojot savus zīmējumus,  to novērtē!

informāciju ievietoja I.Dzene

Krāšņais rudens vilināt vilina baudīt dabas skaistumu. Mazie “Pīlādzēni” kopā ar vecākiem, 12.oktobrī devās ekskursijā uz Smiltenes novada ” Ezerlejām”. Tur laipnā saimniece mūs iepazīstināja gan ar jau redzētiem dzīvniekiem, gan pavisam neatpazīstamiem. Pēc ekskursijas, protams, neizpalika pikniks ar karstām desiņām un māmiņu sagatavotiem našķiem. Visam pāri bija neviltots kopā būšanas prieks ar saviem mīļajiem.

Audzinātāja Iveta

Šajā mācību gadā sākas Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīva “ Latvijas skolas soma”.

Mūsu skolas 1. – 4. klases skolēni šī projekta ietvaros devās ekskursijā uz Gulbeni, lai iepazītu pilsētā esošos apskates objektus.

Viens no tiem bija jaunatklātais Gulbenes dzelzceļa stacijas izglītojošais un interaktīvais centrs “Dzelzceļš un Tvaiks”, kurā ir izvietotas vairāk nekā 20 interaktīvas ierīces. Varējām aktīvi darboties un parādīt gan savu spēku, gan dažādas citas prasmes. Depo bija iespēja pašiem vadīt drezīni un iejusties pasažiera lomā senajā vagonā. Braucienā ar elektromobili varēja nesteidzīgi iepazīt pilsētas senākos objektus,   izbaudīt braucienu un saprast- cik skaista un interesanta ir mūsu Gulbene. Pilsētas Jaunatnes parkā izmēģinājām jaunos trenažierus un rotaļu laukumu – tas bija jauks un saulains pasākums!

Skolotājas Valentīna un Mārīte

oktobris 2018