Daily Archives:

17.oktobrī no plkst.16.00 līdz 19.00 atvērto durvju diena skolā.

AICINĀM

1. laikus izplānot šo dienu;
  2. izmantot iespēju, lai individuāli tiktos ar klases audzinātāju, mācību priekšmetu skolotājiem un pārrunātu  Jums svarīgus jautājumus savu bērnu audzināšanā, izglītošanā, skološanā!

skolas vadība

Gulbenes novada pašvaldība, t.sk. mūsu skola,  kopš 2017. gada sākuma īsteno ESF projektu “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Gulbenes novadā” Nr. 9.2.4.2/16/I/004.

Projekta ietvaros katru gadu plānotas aktivitātes par dažādām veselības veicināšanas tēmām. 2017. gads tika veltīts veselīga uztura tēmai. Savukārt, 2018. gads tiek veltīts fizisko aktivitāšu tēmai. 8.oktobrī skolā tika organizētas interaktīvas nodarbības par tēmām-pareiza stāja, relaksācijas un lokanības vingrojumi, kā pareizāk lietot viedierīces u.c.,  pirmsskolas un pamatskolas skolēniem. Nodarbību praktiskajā daļā klātesošie veica vispārattīstošos un pareizas stājas veicinošos vingrojumus kvalificētu speciālistu vadībā.

Skolēni ļoti atzinīgi novērtēja tieši praktiskās aktivitātes un vingrošanu, atzīstot, ka  laiks pagājis ļoti ātri un gribētu vingrošanu turpināt.

Šī nedēļa tiek aizvadīta arī Karjeras nedēļas zīmē.

Līdz ar to  Eiropas Savienības fondu darbības programmas   “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa” Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamiem vispārējās  un profesionālās izglītības iestādēs”  projekta “Karjeras atbalsts

vispārējās  un  profesionālās izglītības iestādēs” Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros izmantojām iespēju, lai fizisko aktivitāšu nodarbību speciāliste Laura Arāja un Kārlis Mazurs, papildus ieplānotajam, sniegtu priekšstatu skolēniem par fizioterapeita profesiju,  izglītības iespējām, darba ikdienu un  specifiku.

Prasmīgi apvienojot teoriju un praksi, klausīšanos un darbošanos izdevās lietderīgi pavadīt laiku. Par to patiess prieks!

Sagatavoja direktore I.Dzene

oktobris 2018