Daily Archives:

10.oktobra rīts 1.- 6.klases skolēniem iesākās ar jautājumu “Vai jābūvē karjera jau sākumskolā?”. Galgauskas pamatskolas bērni saka- jā. Atziņas no karjeras spēlēm:

-Dāniels-  “Man šeit ļoti patika! Rullēt kā veloprofiem bija vislabākais notikums!”

-Agija- “Es pirmo reizi braucu ar skrejriteni pārvarot šķēršļu joslu, tas nemaz nebija tik viegli kā man likās iepriekš, bet man patika to izmēģināt!”

-Samanta- “Darboties komandā nebija viegli, bet interesanti gan! Savukārt, notvert karjeras portfeli kopā ar pārinieku bija tīrais nieks! Man ļoti patika šī diena un džambistu ansambļa priekšnesumi!”

-Martins- “Viss bija interesanti! Forši, ka rīt varēs kopīgi notiesāt iedāvāto kliņģeri!”

Komandu pavadones, atziņu un foto mirkļu piefiksētājas  skolotājas Liena un Mārīte.

Karjeras nedēļas laikā š.g. 9.oktobrī mēs, 19 Galgauskas pamatskolas 8.un 9.klases skolēni, devāmies uz Gulbenes kultūras centru un piedalījāmies Gulbenes novada Karjeras dienā ‘’Būvē savu ceļu pats”, kuras ietvaros 15 skolu interaktīvajos informācijas stendos un radošajās darbnīcās varēja iepazīt dažādas profesijas un tālākizglītības iespējas.

Pasākums bija organizēts brīvā gaisotnē un radošā atmosfērā. Skolu stendi bija sagatavoti labi un pārdomāti. Karjeras dienas mērķis bija radīt mums apjausmu, ka mēs paši esam sava ceļa noteicēji un būvētāji. Šī bija brīnišķīga iespēja, kas palīdzēja orientēties ceļā uz karjeras lēmuma pieņemšanu. Ikviens jaunietis varēja jautāt, izzināt un pat pagaršot, kaut ko no savas nākamās profesijas, lai nākotne taptu skaidrāka. Mūsu klases Samanta un viņas audžumamma pasākuma laikā tikās ar sev interesējošu skolu pārstāvjiem, jo meitene zina virzienu, uz kuru plāno doties pēc pamatskolas beigšanas. Viņas ļoti atzinīgi novērtēja šo pasākumu, jo bija iespēja laicīgi noskaidrot visus interesējošos jautājumus uz vietas. Pateicoties sarunām klātienē, Samanta savu nākamo izglītības iestādi ir izvēlējusies.

Pasākuma noslēgumā  bija iespēja tikties ar Sabīni Berezinu un Rassell, noklausīties viņu iedvesmas stāstu, kopā uzdziedāt un padejot.

Aktivitātes organizētas projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Nr. 8.3.5.0./16/I/001.

9.klases skolnieks Jānis Kuciks

oktobris 2018