Daily Archives:

Vēl gada nogalē, projekta  “Latvijas skolas soma” ietvaros, steidzām izmantot iespēju apmeklēt  izzinošo un izglītojošo atpūtas centru Gulbenē “Dzelzceļš un Tvaiks”.  5. klases skolēni katrs gribēja iejusties lokomotīves vadītāja lomā. Veiksmīga darbošanās ar ceļamkrānu izdevās tikai, sadarbojoties visiem trim. Zēni pārliecinājās, ka pa dzelzceļa sliedēm nevar staigāt ar “mūzikas austiņām”, kuras ieliktas ausīs, jo tad var arī nedzirdēt tuvojamies vilcienu.

Šī bija laba iespēja kopā darboties un uzzināt arī daudz jauna.

5.klases audzinātāja Sanita

žēl, ka nevar aizsūtīt Jums šo smaržu

Ziemassvētki- brīnumu laiks, patiesi BRĪNUMU! Brīnumi notiek tur, kur tiem palīdz rasties!
Ziemassvētku brīnumi nāk  ar gaismu, smaržu, garšu, kopā būšanas prieku! Tiek radīta un plaukstā turēta gaisma, ceptas piparkūkas un picas, gatavoti apsveikumi un maskas, kopā smiets un radīts  svētku prieks! Paldies skolotājai Līgai par palīdzēšanu gaismas brīnumu radīšanā un lielajiem Rūķiem, kas darbojās kopā ar pirmsskolas grupiņas bērniem!

decembris 2018
« Nov   Jan »