Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

Daily Archives:

Dievs, Tu vēlies, lai es Tevi gaidu visu Adventa laiku.
Bet man nepatīk gaidīt.
Man nepatīk stāvēt rindā un gaidīt.
Man nepatīk gaidīt savu kārtu.
Man nepatīk gaidīt vilcienu.
Man nepatīk gaidīt, lai izteiktu spriedumu.
Man nepatīk gaidīt īsto brīdi.
Man nepatīk gaidīt kādu citu dienu.
Man nepatīk gaidīt, jo man nav tam laika, es dzīvoju šim brīdim.
Tu jau zini, ka ir izdarīts viss, lai man nebūtu jāgaida. Maksājumu kartes un pašapkalpošanās, kredīti un bankas automāti, mobilie telefoni un fotogrāfijas minūtes laikā, datoru tīkli, televīzijas un radio viļņi… Man nav jāgaida jaunas ziņas: tās ir vienmēr sasniedzamas.
Bet Tu, Dievs, vēlies, lai es Tevi gaidu visu Adventa laiku. Jo gaidīšanā Tu esi devis vietu sarunai – no­stāties aci pret aci ar To, kas ir apslēpts. Atkal un atkal ņemt no Tā, kura krājumi nav iztukšojami. Gaidīt, tikai gaidīt, mācīties gaidīt, iepazīt savu spēju gaidīt, jo vienīgi gaidot atmostas uzmanība un vienīgi uzmanība spēj mīlēt.
Es gaidu, un viss man tiek dāvāts, un Tev, Dievs, gaidīt kļūst par lūgties.
/Žans Debruīns/

Sirds SILTUS, sirds MĪĻUS un sirds SKAIDRUS Ziemassvētkus! Patiesu, emocionāli piepildītu, darbīgu un veselīgu mums VISIEM Jauno – 2019.gadu!

direktore Iveta Dzene

4. Adventes sveces iedegšanas brīdis un apsveikumi par… ( katram savi nopelni)

Mūsu prieks ir skanīgs, dzīvespriecīgs un…           ( uzminiet kas?)

Kur lai ņem to svētku prieku?

Kad mīlestība smaržot sāk,
Debesis ir tuvu klāt,
Kad sirds mūri sabrukt sāk,
Debesis ir tuvu klāt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20.decembrī- Ziemassvētku priekšvakarā, pateicoties iniciatīvai Latvijas skolas soma, 6. un 7. klases skolēni  izbaudīja neierastu svētku gaidīšanas noskaņu. Ziemassvētkus var svinēt uzstājoties koncertā, rādot priekšnesumus, bet var iepriecināt sevi dodoties piedzīvojumā. Piedzīvojums, tas ir īstais vārds, kas raksturo viesošanos Druvienas Latviskās dzīvesziņas centrā.  Svini svētkus un mācies, kārtējās “slepenās” sastāvdaļas, kas palīdz apgūt ko jaunu! Mazliet kautrīgi sākumā, bet vēlāk arvien vairāk  iesaistoties, apguvām un izbaudījām pīrāgu radīšanas prieku, izzinājām vakarēšanas nozīmi senatnē un mūsdienās, izgatavojām dūcekni, pārbaudījām grāmatu spēku. Grāmatām, šajā notikumā, milzīga loma, ja nelasīsi grāmatu, ārā no izlaušanās istabām netiksi. Ticiet vai nē, bet lasīja visi un ar lielu aizrautību! Zinātkāres istaba aicina arī Jūs, izbaudiet Druvienas Latviskās dzīvesziņas centru!
audzinātāja Liena
 
 
 
 
 
Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
decembris 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Nov   Jan »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Rakstu arhīvs