Monthly Archives:

1.un 2.klases skolēnu darbi

Sniega pulkstenītis zvana:
Mosties! Mosties,zemes māt!
Ziemai valdīt nu jau gana,
Pavasaris drīz jau klāt!
/Dzidra Rinkule-Zemzare/

3.vietas ieguvējs Artjoms Lemešs

19.februārī notika Madonas BJSS ziemas čempionāts VIEGLATLĒTIKĀ U-12 grupai. Sacensībās piedalījās 2008. un 2009. gadā dzimuši atlēti. Tika pārstāvēti 9 novadi, arī tādi tāli ciemiņi kā Mārupes novads. No mūsu skolas sacensībās piedalījās Artjoms Lemešs un Matīss Zvejnieks. Labāk veicās Artjomam,  kurš izcīnīja 2. vietu rokasbumbas mešanā un 3. vietu pildbumbas grūšanā.

Priecājamies un lepojamies!

sporta skolotājs Arnis Cāns

Pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma” turpinām mācīties neierastā veidā. Vai teātra izrāde var mācīt par vidi, piesārņojuma radīto postu? Jā, var, ja tiek vērota biedrības “Latvijas Leļļu teātra klubs” izrāde “Sapņu kuģis”. 1.- 4. klases skolēni, līdzi pārdzīvojot rūķa nedienām, izzināja cilvēku nevērīgo attieksmi pret jūras piesārņošanu.

Izzināt dizaina pamatus, Latvijas vēsturi, darba iespējas vasarā, svaigsaldējuma  gatavošanu, kļūt par saldējuma degustatoru palīdzēja nodarbība “Saldējuma meistars” kopā ar Tamāru Rubeni un pavāru Andreju no Ikšķiles saldējuma. Skolēnu atziņas:

“Melnais saldējums no ķiršiem, tas bija gards! Nekad nebūtu domājis, ka kokosa ogle un tinteszivs ir palīgi pārtikas krāsošanai melnā krāsā!”

“Es noteikti savus zīmējumus piedāvāšu firmām, kuras nodarbojas ar to izplatīšanu!”

“Nebiju domājis, ka šādā veidā mācīšos vēsturi!”

Skolotāja Liena

Bez mīlestības nedzīvojiet,
Bez mīlestības viss ir mazs!
Bez mīlestības dūmo krāsnis
Un maizi negriež nazis ass.

/I. Ziedonis/

Sirsnīgu sirsniņdienu jums visiem vēl 2., 3. klase un audzinātāja!

februāris 2019
« Jan   Mar »