Monthly Archives:

27.martā Bērnu žūrijas noslēguma pasākums pulcināja lasīšanas Ekspertus, kuri izlasījuši katrai vecuma grupai noteiktās grāmatas. Klausījāmies mūziku, dzejoļus un ludziņu, kura iestudēta pēc izlasītās grāmatas motīviem. Kā vienmēr – Eksperti saņēma dāvanas – grāmatu un lineālu ar palielināmo stiklu! Paldies pagasta bibliotekārei par izturību un lasītāju kopā turēšanu!

Sveicam Ritu Rūsi ( skolotāja Rudīte Liepiņa) ar  iegūto 3. vietu Mārupes mūzikas un mākslas skolas 1. Starptautiskās bērnu un jauniešu šķiedrmākslas darbu konkursā ” Skaņu palete” ar karstās batikas darbu “Saulriets Gulbīšu parkā”.

Vētra mežā

Priecājamies par Galgauskas mākslas klases skolēna Kristera MĀLUKALNA ( skolotāja Rudīte Liepiņa) panākumu- sudraba medaļa /grupā 12-15 gadi tekstils/ XVII Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Es dzīvoju pie jūras”(konkursa tēma- Vētra).

Sveicam Ritu Rūsi( skolotāja Valentīna Sārna) ar II pakāpes Diploma iegūšanu Gulbenes novada skolēnu skatuves runas konkursā!
marts 2019
« Feb   Apr »