Monthly Archives:

1.-4.klases skolēni turpināja jau vairākus gadus iesākto tradīciju – klausīties un lasīt skaļi priekšā citiem grāmatu.
Pēc skolēnu domām – lasīt priekšā citiem –
-mazliet uztraukums,
-interesanti,
-neparasti,
-jautri.
Un kā vienmēr- arī saldi!  Paldies pagasta bibliotekārei.
                                                                                                                    skolotāja Valentīna

Zinu, zinu, bet neteikšu,
Kur Lieldienu zaķis guļ:
Aiz upītes kalniņā,
Sīkā kārklu krūmiņā.

/ latviešu t.dz./

Lai Lieldienu saulīte silda jūsu sirdis, atnes gaišas domas un daudz krāsainu brīžu!

vēl 1.-4. klašu skolēni un zaķu saime

Vakar Pīládzéni devás ekskursijá uz Gulbenes Centrálo bibliotéku. Tur bérnus sagaidīja runcis Misiņš, izrádīja plašás bibliotékas telpas, lasīja bérniem skaistu pasaku, kopá spéléjam spéles, gájám rotaļás.

Rosīgi iesācies pavasaris pirmsskolas grupiņā “Pīlādzītis”…uzplaukušas narcises, tulpes un krokusiņi, atlidojuši putni. Stārķis jau būvē māju. Bet mēs gaidām Lieldienu zaķi!

aprīlis 2019
« Mar   Mai »