Monthly Archives:

Bērns ir kā taurenis vējā.

Daži spēj lidot augstāk kā

Citi, bet katrs no viņiem

Lido tik labi, cik spēj.

Kāpēc salīdzināt citu ar citu?

Katrs ir atšķirīgs!

Katrs ir īpašs!

Katrs ir skaists!

Šogad pirmsskolas grupu “Pīlādzītis” absolvē divi sešgadnieki- Karīna un Kristaps. Lai veiksmīgas skolas gaitas!

Lai bērnu dienu sapņi

Tāpat kā skolas zvans –

Ved mūs pa dzīves kāpnēm,

Kur saulains pavasar’s.

A. Rode

Tagad mēs visi- stalti, krāsaini un smaidīgi stāvam jūsu priekšā.  Katrs no mums ir ar savu unikalitāti, mērķiem un sapņiem.

Ir  svētku diena, taču sirdī mīt skumjas par kādu skaistu, gandrīz jau beigušos piedzīvojumu…

Pēc ziemas miega mostas daba, mostas cilvēki, un mostas arī visa dzīvā radība – arī bites!

Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros 1.-4.klases skolēni 15.maijā devās uz Druvienas Latviskās dzīvesziņas centru izzināt čaklākā kukainīša dzīvi Bišu istabā un doties aizraujošā piedzīvojumā ar bišu mammu un darba biti.

Varējām izzināt, kā izskatās bites, kāds ir bites mūžs un darāmie darbi, kas bitēm garšo, ko bites ražo un kā garšo tas, ko bites ražo, spēlēt aizrautīgas rotaļas.

Skolotāja Valentīna

Dieva dārzā daudz ir ziedu,
Pacel acis – visi mirdz,
Tomēr skaistākais no visiem
Mātes siltā, mīļā sirds.

Vai Tu jau esi sagatavojis apsveikumu savai mammai Mātes dienā? Nav nozīmes, cik Tev ir gadu, savai mammai Tu vienmēr paliksi mīļais, mazais bērns. Un viņa siltu apskāvienu šajos svētkos no Tevis noteikti gaida.

maijs 2019
« Apr   Jūn »