Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

     Rīcības dienas ir Ekoskolu aizsākta kampaņa ar mērķi pievērst skolēnu un plašākas sabiedrības uzmanību jautājumiem par videi draudzīgu dzīvesveidu. Šīs nedēļas tēma mūsu skolā bija “Izšķērdīgs pārtikas patēriņš”.

     Pievēršot skolēnu uzmanību dažādu produktu ceļam līdz mūsu vēderiem, pirmdien divas komandas sacentās savā starpā, izspēlējot spēles par godīgu tirdzniecību. Otrdien tika gatavoti našķi no vietējiem produktiem. Bērni atzina, ka pašu ceptie āboli un cepumiņi, kaut arī mazliet šķībi un greizi, tomēr ļoti gardi. Lai mazinātu pārtikas atkritumu daudzumu skolas ēdnīcā, tika anketēti  skolēni un skolotāji, un noskaidroti mīļākie ēdieni. Gardākie ēdieni pusdienās mūsu skolā ir biešu, frikadeļu un siera zupas, karbonādes, plovs, kotletes, cūkgaļas gulašs un makaroni ar malto gaļu. Iecienītākie saldie ēdieni ir uzpūtenis ar pienu, kakao ķīselis ar pienu un augļu dzērieni. Skolēni uzrakstīja arī savus ieteikumus. Visu nedēļu skolēni tika aicināti starp ēdienreizēm nenašķēties un pusdienās izēst savas porcijas, lai saņemtu pilnvērtīgu uzturu.                                                               Skolotāja Sanita

Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
decembris 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Rakstu arhīvs