22.janvārī zemi klāja balts sniedziņš un bija jauka ziemas diena. Vides pulciņa dalībnieki aicināja 1.-5. klases skolēnus pārbaudīt savas zināšanas par dabu, kā arī aktīvi atpūsties. Dārta bija pārsteigta, ka daudzi skolēni nezina, no cik grādiem sāk veidoties sniegs. Vladislavs bija priecīgs, ka bērni zina, kuri dzīvnieki velk ragavas. Pašiem skolēniem, gan nemaz tik viegli neveicās ar ragaviņu vilkšanu. Ingars secināja, ka tikai retais skolēns ziemā ir izgatavojis putnu barotavu un zina, kas to apmeklē. Beāte saka, ka bērni uz ledus ir daudz aktīvāki, nekā zivis zem ledus. Rendijs pārbaudīja skaitīšanas prasmes un vērīgumu.

Pēc pasākuma skolēni atzina, ka ir jautri saulainu pēcpusdienu pavadīt kuplā pulciņā, iegūstot jaunas zināšanas un baudot ziemas priekus.

Skolotāja Sanita

jūnijs 2018