Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

22.janvārī zemi klāja balts sniedziņš un bija jauka ziemas diena. Vides pulciņa dalībnieki aicināja 1.-5. klases skolēnus pārbaudīt savas zināšanas par dabu, kā arī aktīvi atpūsties. Dārta bija pārsteigta, ka daudzi skolēni nezina, no cik grādiem sāk veidoties sniegs. Vladislavs bija priecīgs, ka bērni zina, kuri dzīvnieki velk ragavas. Pašiem skolēniem, gan nemaz tik viegli neveicās ar ragaviņu vilkšanu. Ingars secināja, ka tikai retais skolēns ziemā ir izgatavojis putnu barotavu un zina, kas to apmeklē. Beāte saka, ka bērni uz ledus ir daudz aktīvāki, nekā zivis zem ledus. Rendijs pārbaudīja skaitīšanas prasmes un vērīgumu.

    Pēc pasākuma skolēni atzina, ka ir jautri saulainu pēcpusdienu pavadīt kuplā pulciņā, iegūstot jaunas zināšanas un baudot ziemas priekus.

 

                                                                                                                                                                                          Skolotāja Sanita

Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
decembris 2018
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Nov    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Rakstu arhīvs