Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

Karjeras nedēļas laikā š.g. 9.oktobrī mēs, 19 Galgauskas pamatskolas 8.un 9.klases skolēni, devāmies uz Gulbenes kultūras centru un piedalījāmies Gulbenes novada Karjeras dienā ‘’Būvē savu ceļu pats”, kuras ietvaros 15 skolu interaktīvajos informācijas stendos un radošajās darbnīcās varēja iepazīt dažādas profesijas un tālākizglītības iespējas.

Pasākums bija organizēts brīvā gaisotnē un radošā atmosfērā. Skolu stendi bija sagatavoti labi un pārdomāti. Karjeras dienas mērķis bija radīt mums apjausmu, ka mēs paši esam sava ceļa noteicēji un būvētāji. Šī bija brīnišķīga iespēja, kas palīdzēja orientēties ceļā uz karjeras lēmuma pieņemšanu. Ikviens jaunietis varēja jautāt, izzināt un pat pagaršot, kaut ko no savas nākamās profesijas, lai nākotne taptu skaidrāka. Mūsu klases Samanta un viņas audžumamma pasākuma laikā tikās ar sev interesējošu skolu pārstāvjiem, jo meitene zina virzienu, uz kuru plāno doties pēc pamatskolas beigšanas. Viņas ļoti atzinīgi novērtēja šo pasākumu, jo bija iespēja laicīgi noskaidrot visus interesējošos jautājumus uz vietas. Pateicoties sarunām klātienē, Samanta savu nākamo izglītības iestādi ir izvēlējusies.

Pasākuma noslēgumā  bija iespēja tikties ar Sabīni Berezinu un Rassell, noklausīties viņu iedvesmas stāstu, kopā uzdziedāt un padejot.

Aktivitātes organizētas projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Nr. 8.3.5.0./16/I/001.

                                                                                                        9.klases skolnieks Jānis Kuciks

Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
maijs 2019
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rakstu arhīvs