Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

Kad apkārt ir baltas kupenas, mēs devāmies uz Valmieru, lai ieviestu krāsas savā ikdienā. Iebraucot Valmieras novadā ievērojām, ka šeit ir daudz mazāk sniega nekā Gulbenē. Pa klusajām dabas takām devāmies apskatīt Sietiņiezi, kurš  ir viens no augstākajiem baltā smilšakmens atsegumiem Latvijā. Izbaudījām skaistumu un mieru Gaujas krastos. Gandrīz visi gribēja nofotografēties pie varenajām klinšu sienām, lai saprastu un redzētu, ka mēs esam tikai maza daļiņa salīdzinājumā ar dabu un tās krāšņumu.

 Tālāk devāmies uz Fantāziju zemi “Neoniju” Valmieras pilsētā. Mums katram bija savas sajūtas, iznākot no šis neparastās zemes. Dārta bija sajūsmā par istabu, kurā bija darinājumi no vienkāršas dzijas, kas tika izgaismota dažādās krāsās. Tomu vairāk uzrunāja lasāmie teksti katrā no istabām, bet Rendijs bija sajūsmā par efektiem, kurus var panākt ar vienkāršiem materiāliem un krāsām. Pēc šīs fantāziju pasaules apmeklējuma bijām pozitīvi uzlādēti un guvuši relaksējošas sajūtas.

  Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros noslēgumā apmeklējām Valmieras teātra izrādi “Labie bērni”. Izrādes laikā bieži skanēja smiekli un citi emocionāli izteikumi. Šī bija saruna ar katru no mums par mūsdienu jauniešu dzīvi. Pēc izrādes bija viela pārdomām.

  Esam priecīgi, ka izdevās piedzīvot dažādas emocijas.

 

8.klases skolēni un audzinātāja

Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
jūlijs 2019
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Jūn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Rakstu arhīvs