Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

Kamēr vairums mūsu skolas skolēnu bauda ziemas priekus, tikmēr mēs, devītie, jau sākam sapņot par pavasari. Jāteic gan, ka ne visi sapņi ir tik krāsaini, kā dažbrīd gribētos. Viens no šādiem sapņiem, kas rada bažas ir, ko darīt, ja skolas beigšana jau degungalā, bet nav īstas saprašanas, kāda profesija būtu vispiemērotākā? Arī vecāki īsti nesaprot, kura skola būtu tā labākā un vai vispār vērts mācīties?  Varbūt apmeklēt astrologu, lai paraugās, ko iesaka zvaigznes? Lai prāts un sirds būtu mierīgāka, 31. janvārī notika klases stunda “Profesionālā izglītība – sākums karjerai”, kuras laikā pedagoģe – karjeras konsultante Jolanta Zirne skaidroja, kā neapjukt, nekļūdīties un galvenais saprast, ko tad es īsti vēlos darīt. Nodarbības beigās sapratām – , jo vairāk par to domājam un runājam, jo vairāk neskaidru jautājumu rodas, tāpēc nākamreiz tiksimies martā un darbosimies nelielās grupās. 

Aktivitātes organizētas projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, Nr. 8.3.5.0./16/I/001.

                                                                               9.klases skolnieks Vladislavs Grinkevičs

Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
jūlijs 2019
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Jūn    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Rakstu arhīvs