Tik ilgi būs pasaule šī,
cik ilgi būs skola un
skolas dvēsele –
skolēni un skolotāji.
Galgauskas pamatskola

Pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma” turpinām mācīties neierastā veidā. Vai teātra izrāde var mācīt par vidi, piesārņojuma radīto postu? Jā, var, ja tiek vērota biedrības “Latvijas Leļļu teātra klubs” izrāde “Sapņu kuģis”. 1.- 4. klases skolēni, līdzi pārdzīvojot rūķa nedienām, izzināja cilvēku nevērīgo attieksmi pret jūras piesārņošanu.

 Izzināt dizaina pamatus, Latvijas vēsturi, darba iespējas vasarā, svaigsaldējuma  gatavošanu, kļūt par saldējuma degustatoru palīdzēja nodarbība “Saldējuma meistars” kopā ar Tamāru Rubeni un pavāru Andreju no Ikšķiles saldējuma. Skolēnu atziņas:

“Melnais saldējums no ķiršiem, tas bija gards! Nekad nebūtu domājis, ka kokosa ogle un tinteszivs ir palīgi pārtikas krāsošanai melnā krāsā!”

“Es noteikti savus zīmējumus piedāvāšu firmām, kuras nodarbojas ar to izplatīšanu!”

“Nebiju domājis, ka šādā veidā mācīšos vēsturi!”

                                                                                                                                     Skolotāja Liena

 

Karjeras kāpnes
PuMPuRS
Kalendārs
maijs 2019
Pi Ot Tr Ce Pi Se Sv
« Apr    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Rakstu arhīvs